Zarabianie w internecie na stronach www - ZADRUGA.PL

Przejdź do treści

Zarabianie w internecie na stronach www

Poznaj WebWave i twórz strony internetowe bez kodowania
Witaj.

Jeśli chcesz tworzyć samodzielnie strony internetowe bez kodowania, to koniecznie zapoznaj się z aplikacją WebWave.

Skorzystaliśmy z niej i jesteśmy bardzo z niej zadowoleni.
Daje ona wolność w tworzeniu własnych projektów, jak również możesz skorzystać z gotowych szablonów, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

W WebWave możesz stworzyć strony internetowe z dokładnością co do 1px. i nie musisz znać kodu żeby dokładnie ustawić wszelkie elementy. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, na zasadzie drag&drop, czyli przeciągnij i upuść. Masz dostęp do bezpłatnej bazy zdjęć, możesz tworzyć wiele interesujących animacji, dzięki temu twoja strona będzie żyła.

A jeśli interesuje Cię tworzenie stron internetowych dla swoich klientów, to w WebWave jest to możliwe!
Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, to koniecznie sprawdź możliwości WebWave. Dokonaj bezpłatnej rejestracji i sam/sama przekonaj się jakie to łatwe i zdecydujesz, czy chcesz korzystać z WebWave.
Nie czekaj i kliknij w poniższy link, dokonaj bezpiecznej, bezpłatnej rejestracji:


Czym jest kreator stron WebWave?

WebWave to kreator stron www, który umożliwia tworzenie stron www bez kodowania. Wystarczy że stworzysz projekt strony, ułożysz elementy we właściwej kolejności i gotowe. W WebWave opublikujesz stronę w internecie za darmo, jednym kliknięciem.

Czy muszę umieć kodować żeby zrobić stronę w WebWave?

Kreator stron www WebWave nie wymaga od Ciebie znajomości kodowania. Swoją stronę stworzysz bez znajomości HTML i CSS.

Czy moja strona będzie dobrze wyglądać na urządzeniach mobilnych?

Tak, w WebWave stworzysz stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych. Wygląd strony i układ elementów dostosujesz w czterech widokach: komputera, tabletu, telefonu pionowo i poziomo z dokładnością do jednego piksela.

Czy pomożecie mi w tworzeniu strony internetowej?

Jeśli podczas tworzenia własnej strony masz jakikolwiek problem to skontaktuj się z nami a z chęcią Ci pomożemy. Możesz również skorzystać z obszernej Bazy Wiedzy czy darmowych szkoleń on-line a w razie gdybyśmy byli niedostępni zadaj pytanie na naszej grupie na Facebooku gdzie zawsze z chęcią ktoś pomoże.

Czy na mojej stronie internetowej będą reklamy?

To zależy.  Jeśli korzystasz z opcji Free, to na dole Twojej strony pojawi się informacja, że ta strona powstała w kreatorze WebWave. Gdy tylko włączysz dla tej strony Pakiet Premium, ta informacja zniknie automatycznie.

Czy mogę podłączyć własną domenę do strony stworzonej w WebWave?

Tak, do każdej strony zrobionej w WebWave możesz podpiąć domenę.
Jeśli masz własną domenę, zarejestrowaną u innego dostawcy, to bez problemu przeniesiesz ją lub przekierujesz do WebWave.

Czy mogę założyć skrzynkę e-mail we własnej domenie?

Tak, jeśli masz własną domenę i aktywny Pakiet Premium, możesz stworzyć nieograniczoną liczbę skrzynek mailowych za darmo. Każda z nich ma 5GB pojemności, więc nie zabraknie miejsca na Twoje maile.

Czy stronę zrobioną w WebWave mogę umieścić na innym hostingu?

Tak, jeśli stworzyłeś stronę internetową w WebWave i chcesz ją umieścić na innym serwerze, to możesz ją wyeksportować. Po wykonaniu takiego eksportu otrzymasz link do pobrania paczki plików swojej strony.

Jaki jest limit przestrzeni dyskowej (hostingu) i transferu?

Strony stworzone w WebWave nie mają limitów transferu ani przestrzeni dyskowej. Możesz stworzyć własną stronę internetową bez ograniczeń i umieścić na niej tyle materiałów, ile potrzebujesz.

Czy ilość podstron mojej strony internetowej jest ograniczona?

Nie, w WebWave nie ma ograniczenia liczby podstron czy przestrzeń dyskowej. Każdą nową podstronę dodasz klikając jeden przycisk. Wielu naszych użytkowników tworzy strony www, które mają nawet kilkaset podstron.

Co z bezpieczeństwem stworzonych stron?

Nie musisz więc martwić się o problemy techniczne, wirusy, aktualizacje ani inne tego typu problemy. Zajmij się projektowaniem stron internetowych, a my zajmiemy się resztą!

Czym jest certyfikat SSL i czy moja strona go potrzebuje?

Certyfikat SSL jest protokołem sieciowym, dzięki któremu użytkownicy mogą połączyć się bezpiecznie z Twoją stroną. Dzięki certyfikatowi SSL masz pewność, że przesyłane dane nie dotrą do osób trzecich. W WebWave certyfikat SSL dostaniesz za darmo po aktywacji Pakietu Premium.

Czy muszę robić kopie zapasową strony?

Nie, w WebWave kopie zapasowe robione są automatycznie raz dziennie i trzymane są do 30 dni wstecz na wypadek problemów.

Czy aby korzystać z WebWave muszę podpisać umowę?

W WebWave podobnie jak w wielu innych usługach internetowych nie wymagamy podpisywania umowy. Dzięki temu możesz zrezygnować w każdej chwili.

Wróć do spisu treści